Pracownia Instalacji Sanitarnych AQUAHEAT

Projekt to zwykle 1% wartości inwestycji – mający 100 % wpływ na końcowy efekt.

Optymizm i pasja

Jesteśmy pozytywnie nastawieni na naszą pracę. Nasze projekty wykonywane są przez nas z pasją.

Bezpieczeństwo

Nasze projekty zapewniają bezpieczeństwo użytkowania.

Zaufanie i szacunek

Cenimy długotrwałe partnerstwa. Ufamy sobie nawzajem i szanujemy różne poglądy.

Innowacyjność

Mamy innowacyjne podejście. Wspieramy kreatywność i nowoczesne rozwiązania.

O Firmie

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą kompleksowe usługi w zakresie projektowania sieci i instalacji sanitarnych.

Obsługujemy zarówno inwestorów prywatnych, jak i biura architektoniczne z całego kraju opracowując dla nich kompleksowe projekty instalacyjne. Współpracujemy także z deweloperami, organami państwowymi i jednostkami użyteczności publicznej.

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Jego potrzeby poddajemy dokładnej analizie. Nie opieramy się jedynie na szablonach i gotowych rozwiązaniach. Nasza wiedza i doświadczenie sprawiają, że dopasowujemy się do potrzeb każdego Klienta. Nasi inżynierowie robią wszystko, aby móc rozwiązać każdy napotkany problem.

Nasz sukces zawdzięczamy młodej i ciągle pogłębiającej wiedzę kadrze technicznej. Udział w licznych szkoleniach, kursach i warsztatach pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Projektujemy z zastosowaniem najnowocześniejszego oprogramowania łącząc je doświadczeniem zawodowym pracowników naszej firmy.

Firma posiada biuro w Chorzowie przy ulicy Metalowców 13, do którego serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Obszar naszego działania – cała Polska.

Pracujemy z pasją! Rozwijamy się dla Was